Podpořili nás

Projekt: Snížení spotřeby energií prostřednictvím pořízení automobilu pro terénní sociální službu Sdílení.
Reg. č. CZ.06.6.127/0.0/0.0/21_124/0017245 je spolufinancován Evropskou unií v rámci reakce Unie na pandemii COVID-19.
Hlavním cílem projektu je zvýšení dostupnosti a zvýšení kvality sociálních služeb především v regionu Telčska. Dílčím cílem projektu je snížení spotřeby energií, a to v souvislosti s používáním automobilů pro výkon terénní odlehčovací sociální služby.

Projekt
POŘÍZENÍ AUTOMOBILU PRO ZAJIŠTĚNÍ TERÉNNÍ ODLEHČOVACÍ SOCIÁLNÍ SLUŽBY SDÍLENÍ
je spolufinancován Evropskou unií.
Hlavním cílem projektu je pořízení nového automobilu se speciální vestavbou pro zajištění terénní odlehčovací služby poskytované v rámci regionu Telčska.

————————————————————————————————————————————————-

Děkujeme městům, obcím a úřadům

Jihočeský Kraj, Kraj Vysočina, Kraj Vysočina – Fond Vysočiny, Ministerstvo práce a sociálních věcí, Ministerstvo pro místní rozvoj, Ministerstvo zdravotnictví

Městys Batelov, Obec Bohuslavice, Obec Borovná, Město Dačice, Městys Dolní Cerekev, Obec Dolní Vilímeč, Obec Dyjice, Město Horní Cerekev, Obec Hodice, Obec Hostětice, Obec Hříšice, Obec Jezdovice, Obec Klatovec, Obec Kostelní Myslová, Obec Krahulčí, Městys Mrákotín, Obec Mysletice, Obec Mysliboř, Obec Olší, Obec Panenská Rozsíčka, Obec Panské Dubenky, Obec Pavlov, Obec Písečné, Obec Předín, Obec Růžená, Obec Sedlejov, Městys Stará Říše, Obec Studená, Obec Suchá, Město Telč, Město Třešť, Obec Třeštice, Obec Vanov, Obec Volevčice, Obec Vystrčenovice, Obec Zvolenovice

Provoz mobilní hospicové péče je podpořen Jihočeským krajem v rámci dotačního programu Podpora paliativní péče v Jihočeském kraji.

Děkujeme nadacím a nadačním fondům

Děkujeme firmám a podporovatelům

Děkujeme fyzickým osobám

Děkujeme všem individuálním dárcům za finanční a věcné dary. Jsou významnou součástí financování provozu naší organizace.

Děkujeme dobrovolníkům

V roce 2022 bylo aktivních 164 dobrovolníků a odpracovali celkem 977 hodin. Děkujeme z celého srdce za jejich pomoc.