Tiskové zprávy

Vzpomínkový pochod s benefičním koncertem

Vzpomínkový pochod s benefičním koncertem

V Telči mohou lidé zavzpomínat na své blízké, a to díky Vzpomínkovému pochodu s benefičním koncertem, který zde již podruhé pořádá 8. října 2021 organizace Sdílení.

„Většina z nás prožila ve svém životě ztrátu blízkého člověka. Pojďme společně zavzpomínat na ty, kteří tu mezi námi nejsou, ale v našich srdcích stále žijí. Pochodem uctíme památku na naše milované a poté nás čeká krásný koncert s posezením v telčské orlovně,“ říká Eva Švecová, fundraiserka Sdílení.

Setkání se bude konat v 18.30 u polikliniky v Telči, kde lidé zapálí svíčky, svícínky nebo lampionky, které si s sebou přinesou. Jejich kroky budou směřovat k místní orlovně, kde proběhne v 19.30 benefiční koncert.

„Lidé se mohou těšit na žáky z pěvecké třídy Evy Pavlíkové ze Základní umělecké školy v Telči. Ostatně právě jejich vystoupení mělo před dvěma lety velký úspěch. Máme radost, že naše pozvání přijalo i hudební uskupení HARP ROCK MŮRA. Kdo tyto hudebníky nezná, doporučujeme si je přijít poslechnout. Neobvyklé spojení harfy, houslí, akustické a elektrické kytary nadchne všechny věkové skupiny,“ doplňuje Švecová.

Avšak tímto program benefičního koncertu nekončí. Sdílení plánuje přichystat drobné občerstvení a věří, že lidé si zde na závěr posedí v přátelském prostředí. K tomu jim zahraje na harmoniku náš starosta a především dobrovolník Sdílení Vladimír Brtník.

„Děkujeme organizaci Orel jednota Telč za bezúplatné poskytnutí sálu a také všem účinkujícím za vystupování bez nároku na honorář. Velice si této podpory vážíme. A neobávejte se smutného večera! Vzpomínat budeme s láskou, vzájemným sdílením a s úsměvem na rtech,“ uzavírá Švecová.

Eva Švecová, fundraiser, Sdílení o.p.s.