Aktuality

Aktuality |10. 12. 2018

Vánoční sbírka pro Sdílení

Vánoční sbírka pro Sdílení

Vážení a milí přátelé Sdílení,

s nadcházejícím rokem očekáváme malé i větší změny a události a jistě nás i ještě další překvapí. Doufejme, že hlavně ty radostné a posouvající rozvoj naší organizace správným směrem. Čekají nás opět žádosti na ministerstva, kraje, obce, nadace. Poprvé budeme čerpat peníze z evropského fondu a o další se ucházet. Náš tým pečovatelek, zdravotních sester a lékařů se bude nadále snažit udržet naši dobrou pověst a vysokou kvalitu sociálních a zdravotních služeb. Máme velké štěstí, že u nás pracují všichni s radostí a srdcem na dlani.
Sdílení má už 32 zaměstnanců a není vůbec lehké držet rozpočet vyrovnaný. V roce 2019 bude provoz našeho domácího hospice stát 3 miliony korun. 
Domácí hospic Sdílení funguje jenom díky dárcům jako jste vy. Bez vás bychom to v roce 2019 prostě nezvládli. Darujte našim klientům vzácný čas strávený doma. 
Prosím, podpořte nás jakoukoliv částkou a pomozte nám zajistit provoz organizace v roce 2019. Děkujeme.

Veřejná sbírka probíhá on-line na serveru darujme.cz: https://www.darujme.cz/projekt/1201299 nebo můžete využít složenku, která Vám byla zaslána poštou. Pro platbu přímo na účet veřejné sbírky použijte prosím č. ú. 100011997/7940.

8. Běh městem šťastných lásek  
Běh městem šťastných lásek
#behmestemstastnychlasek


Pojďte se 28. 7. - 3. 8. 2024 projít nebo proběhnout krásnou Telčí a podpořte tak péči o naše pacienty a klienty.


Pro registraci klikněte zde.


Těšíme se na vás u startovní brány!