Aktuality

Aktuality |28. 11. 2017

Vánoční dobročinná sbírka pro Sdílení

Vánoční dobročinná sbírka pro Sdílení

Dnes je štědrý den, ten nejštědřejší. Giving Tuesday, to je největší svátek dárcovství a nejštědřejší den v roce, který oslavuje celý svět. Giving Tuesday je právě dnes, 28.11.2017. Prosím, přispějte do naší vánoční dobročinné sbírky právě dnes.

Přispět do sbírky můžete zde nebo zasláním peněz přímo na náš účet 100011997/7940. Děkujeme.

Rádi bychom Vám představili pana Jiřího Jiránka z Telče a jeho zkušenost s naším mobilním hospicem.

„Se ženou jsem strávil 41 let v manželství. Devět let jsme bojovali s rakovinou. Poslední společný rok jsme strávili s vědomím, že náš boj prohráváme. Její zdravotní stav se postupně horšil, lékaři ustoupili od další léčby a zůstali jsme doma sami. Poté jsme se dostali do péče mobilního hospice Sdílení. Manželka si přála dát si ještě jednou zmrzlinový pohár v cukrárně. S pomocí sestřiček jsme jí mohli toto přání splnit. Bylo to těžké období, ale vím, že má žena díky profesionalitě lékařů a sester Sdílení zemřela pokojně a bez bolestí u nás doma.“ 

Díky podpoře našich dárců jsme v letošním roce doprovodili více než 30 pacientů a jejich rodin. Mockrát děkujeme. Pokud nepatříte mezi naše podporovatele, prosím, staňte se pravidelným dárcem a založte si trvalý měsíční příkaz na částku, která Vám vyhovuje. Děkujeme Vám!

Sleva na dani – svůj dar si můžete odečíst z daňového základu. V lednu následujícího roku Vám zašleme potvrzení o daru, které můžete přiložit k daňovému přiznání pro slevu na dani.

8. Běh městem šťastných lásek  
Běh městem šťastných lásek
#behmestemstastnychlasek


Pojďte se 28. 7. - 3. 8. 2024 projít nebo proběhnout krásnou Telčí a podpořte tak péči o naše pacienty a klienty.


Pro registraci klikněte zde.


Těšíme se na vás u startovní brány!