Aktuality

Aktuality |19. 9. 2022

Sdílení našlo v Dačicích svůj druhý domov

Sdílení našlo v Dačicích svůj druhý domov

V pondělí 3. října 2022 čeká Sdílení veliká událost – budeme otevírat naši pobočku v Dačicích! Získáváme tak „druhý domov“ nejenom v jiném městě, ale i v jiném kraji. Na Dačicku a Slavonicku poskytujeme naše služby již delší dobu, ale doposud byla naše jediná základna na poliklinice v Telči. Od 3. října bude možné přijít do areálu dačické nemocnice, kde v přízemí pavilonu 2 najdete naše nové prostory. Pracovnice Sdílení zde bude připravena zodpovědět jakékoli vaše otázky a nabídnout vám naše služby mobilního hospice, domácí ošetřovatelské péče nebo půjčovny pomůcek.

V pondělí 3. října se v rámci Týdne pro mobilní hospice a kampaně DOMA uskuteční od 8 h do 16 h Den otevřených dveří nové pobočky a ve 14 hodin proběhne její slavnostní otevření. Po celý tento den si můžete přijít prohlédnout naše nové prostory, informovat se o službách či se jen zastavit na přátelské popovídání s drobným občerstvením.

Pravidelná otevírací doba bude každé úterý od 12 do 16 hodin a každý čtvrtek od 8 do 12 hodin. Informace vždy získáte na telefonním čísle 777 574 975.

Přijďte se s námi seznámit! Těšíme se na vás.