Aktuality

Aktuality |18. 5. 2020

Registrace na běh

Registrace na běh

Registrace a prodej triček na letošní 4. běh městem šťastných lásek je již spuštěn na https://behyprohospice.cz/detail-behu/5673158908575744.

Běh městem šťastných lásek na podporu mobilního hospice v Telči
Čtvrtý ročník běhu pro telčský hospic se bude konat na náměstí Zachariáše z Hradce. Běh je vhodný pro všechny generace. Rozhodně není nutné běžet, chůze a jízda na invalidním vozíku se také počítá 🙂

Trasy máme dvě. První trasa dlouhá 3 kilometry vede kolem historického centra Telče – zámeckým parkem, po hrázi rybníka až k sídlu Sdílení a zpět na náměstí. Druhá trasa je zkrácená přesně o 1,5 km, ale místo startu i cíle je stejné. V cíli čeká na každého perníková medaile. Předpokládaná účast je 700 běžců. Běh je neměřený, není to závod. Zaplacením startovného a koupí oblečení přispějete na provoz domácí hospicové péče.

V registraci si můžete objednat červené funkční tričko a černou běhací sukni. Trička máme pánská, dámská i dětská. Více v události na našem facebooku.
V letošním roce se opět připojujeme k trendu redukce plastového odpadu. Každý dospělý běžec dostane v cíli kelímek Nicknack s logem Sdílení.

Přijďte si užít úžasnou atmosféru. Moc se těšíme na vaši účast! 🙂
Tady se můžete podívat na videa z předešlých ročníků – z roku 2017 a z roku 2018. Za běh v roce 2019 jsme získali ocenění Kraj Vysočina Skutek roku!

8. Běh městem šťastných lásek  
Běh městem šťastných lásek
#behmestemstastnychlasek


Pojďte se 28. 7. - 3. 8. 2024 projít nebo proběhnout krásnou Telčí a podpořte tak péči o naše pacienty a klienty.


Pro registraci klikněte zde.


Těšíme se na vás u startovní brány!