Aktuality

Aktuality |1. 7. 2018

Registrace na běh pro hospic

Registrace na běh pro hospic

Běh městem šťastných lásek na podporu mobilní hospicové péče na Telčsku

REGISTRACE ZDE

Letos k nám nastoupila nová zdravotní sestra Laďka a výtěžek běhu použijeme na nákup nového auta pro ni. Laďka denně vyjíždí ke klientům v Telči a okolí.

Druhý ročník běhu pro telčský hospic se bude konat na náměstí Zachariáše z Hradce. Běh je vhodný pro všechny generace. Rozhodně není nutné běžet, chůze se také počítá 🙂 Akci bude moderovat Petr Píša.

Trasa vede kolem historického centra Telče – zámeckým parkem, po hrázi rybníka až k sídlu Sdílení, kde je nachystané občerstvení. Dále se běžci vrátí zpět na náměstí, kde čeká na každého v cíli medaile. Předpokládaná účast je 500 běžců. Běh je neměřený, není to závod. Zaplacením startovného a koupí oblečení přispějete na nové auto.

Letošní ročník podpoří dvě velké nadace. Výtěžek akce zdvojnásobí až do výše 60 000 Kč Nadace Divoké husy. A Nadace ČEZ k nám zavítá se svými Oranžovými koly. Na kolech bude možné „vyšlapat“ peníze pro Sdílení a SDH Telč v čase 9,30-14,30, poté bude vyhlášen výtěžek a předání šeku.

Moc se těšíme na vaši účast.

Tady se můžete podívat na video z loňského roku https://youtu.be/WVgR81ey8r4.

Podporují nás: Amigo restaurant, Běhy pro hospice, City.cz, Cukrárna Celerin, Ekoplast Štancl, Chesterton, Izolace Diviš, Kamenické pivo, Lukáš Šamal – fotograf, Maxxisample, Město Telč, Nadace ČEZ, Nadace Divoké husy, Nadační fond Avast, Národní památkový ústav, Panský dvůr Telč, Prázdniny v Telči, Pražírna Koruna, Pro-life fitness, Reklamní potisk, Státní zámek Telč, Švejk restaurant, Woop services.

8. Běh městem šťastných lásek  
Běh městem šťastných lásek
#behmestemstastnychlasek


Pojďte se 28. 7. - 3. 8. 2024 projít nebo proběhnout krásnou Telčí a podpořte tak péči o naše pacienty a klienty.


Pro registraci klikněte zde.


Těšíme se na vás u startovní brány!