Tiskové zprávy

Půlmaraton pro Sdílení

Půlmaraton pro Sdílení

V létě se bude v Telči běhat hned dvakrát, avšak pokaždé pro telčskou organizaci Sdílení. Na konci července se můžeme těšit na již tradiční Běh městem šťastných lásek a v červnu na půlmaraton, který pro Sdílení organizuje Martin Švec. Již druhým rokem si při něm přijdou na chuť všichni sportovci, kteří preferují skutečný závod a běh na dlouhou trať. Martin se rozhodl navázat na loňskou úspěšnou událost, aby podpořil péči o staré lidi, nevyléčitelně nemocné a umírající.

„O Sdílení jsem se dozvěděl již před několika lety, a to díky jejich pomoci v naší rodině. Rozhodl jsem se tuto organizaci podpořit tím, co nadevše miluji, což je sport. Mým přáním je, aby služby Sdílení byly i nadále dostupné všem, kteří je potřebují,“ vysvětluje Martin Švec.

Druhý ročník charitativního běhu se bude konat 18. června 2022 od 9 hodin ráno na cyklostezce v Lipkách. Na závodníky čeká 7 km okruh přírodou, přičemž je možné využít jak betonovou cyklostezku, tak měkký povrch vedle ní. Po trati budou občerstvovací stanice s pitím, ovocem nebo energetickými tyčinkami. Pro děti od úplně nejmenších až do 15 let budou připraveny závody. Na všechny účastníky čekají hodnotné ceny od sponzorů, pro vítěze medaile a pohár.

Registrace jsou otevřené na webových stránkách www.behyprohospice.cz, ale bude možné se přihlásit i přímo na místě.

8. Běh městem šťastných lásek  
Běh městem šťastných lásek
#behmestemstastnychlasek


Pojďte se 28. 7. - 3. 8. 2024 projít nebo proběhnout krásnou Telčí a podpořte tak péči o naše pacienty a klienty.


Pro registraci klikněte zde.


Těšíme se na vás u startovní brány!