Aktuality

Aktuality |9. 8. 2021

Poděkování firemním dárcům, sponzorům a partnerům

Poděkování firemním dárcům, sponzorům a partnerům

Běh městem šťastných lásek má své vítěze! Je jimi 815 běžců, neběžců a těch, kteří se rozhodli zaplacením registrace podpořit naši organizaci. Cílem letošního běhu bylo získat dostatečné množství finančních prostředků na zakoupení dvou menších vozidel pro nově nastupující zdravotní sestřičky. A to se nám společně nejen povedlo, ale vybralo se i dostatek financí na zajištění léků pro pacienty domácího hospice na další tři měsíce. Výtěžek je úžasných 339 220 korun.

Celý týden vítala návštěvníky Telče na náměstí startovní brána s velkým nápisem Běh městem šťastných lásek. Na bočních bannerech nešlo přehlédnout loga těch, kteří k výtěžku významnou měrou dopomohli.

Děkujeme za úžasnou spolupráci Městu Telč, Prázdninám v Telči a Státnímu zámku Telč. Spolupracovat v našem městě s těmi, kteří vědí, jak důležité jsou zdravotní a sociální služby pro občany, je velká radost!

Důležitost těchto služeb si uvědomují i nadace, firmy a společnosti, které byly letošního běhu součástí.

  • Děkujeme, že pomáháte s námi! Již počtvrté podpořila naši benefiční akci Nadace Divoké husy, která pokaždé zdvojnásobí výtěžek z akce až do výše 60 000 korun. Díky štědrosti firemních a jednotlivých dárců jsme na tuto částku pokaždé dosáhli.
  • Naším mnohaletým podporovatelem je  firma EKOPLAST TELČ s.r.o. Děkujeme za každoroční zájem o činnost naší organizace a pravidelnou podporu.
  • S velkým zájmem a vědomím důležitosti našich služeb se každoročně potkáváme u firmy Izolace Diviš. Vážíme si vřelých setkání a významné finanční podpory.
  • Když jedete do Telče na pizzu, nesmíte minout Pizzerii Telč Evy Marečkové. Nejen, že si pochutnáte, ale poznáte ty, kteří každoročně neváhají finančně podpořit Sdílení.
  • A když jsme u skvělých restaurací, stačí zajet kousek za Telč do Krahulčí a přivítá Vás výborná Restaurace Na Kocandě. I ta se zapojila v tomto roce mezi naše dárce.
  • Potěší nás, když se kdokoliv z našich dárců zajímá o naše financování a jednotlivé služby. Jedině tak víte, že vaše finance jdou do správných míst. Děkujeme proto za velice příjemné setkání ve společnosti Energetická agentura Vysočiny, z.s.p.o.
  • V loňském roce jsme u nás ve Sdílení přivítali paní Čermákovou z firmy Ulpan s.r.o. a pana Matese z Vojenské zdravotní pojišťovny ČR. Věříme, že návštěvou u nás v organizaci nejlépe dárce pozná, proč podporovat zrovna Sdílení a jak celá naše organizace funguje. Děkujeme VoZP a Ulpan, s. r. o. Praha za finanční podporu.
  • Od roku 2016 využívá Sdílení vozidla značky Toyota a to za velice výhodných podmínek. Bez kvalitních aut se naše organizace neobejde. Tento rok jde výtěžek z běhu na dva nové automobily, které nám se slevou poskytla společnost Toyota Česká republika.
  • Na náš běh potřebujeme každým rokem vytisknout spoustu materiálů, ale také necháváme vyrobit velké množství triček pro naše běžce. Vše zajišťuje a slevu nám poskytuje Reklamní potisk s.r.o.

Firemní dárci jsou nedílnou součástí financování našich služeb. Vážíme si jejich velké podpory a všechny srdečně zveme do našich prostor na prohlídku a také na výbornou kávu :).

8. Běh městem šťastných lásek  
Běh městem šťastných lásek
#behmestemstastnychlasek


Pojďte se 28. 7. - 3. 8. 2024 projít nebo proběhnout krásnou Telčí a podpořte tak péči o naše pacienty a klienty.


Pro registraci klikněte zde.


Těšíme se na vás u startovní brány!