Dárci

Aktuality Dárci |4. 8. 2014

Osobní poděkování

Osobní poděkování

Včera jsme na telčském náměstí uspořádali akci s názvem Běh za kaší Telčí naší. Dříve, než se s Vámi podělíme o fotografie, o celkový výtěžek (přesněji řečeno o informaci o celkovém výtěžku 🙂 ) a další informace z průběhu, chci udělat ještě něco jiného.  Chci říct DĚKUJI.  A o tomto jediném slovu bude celý tento příspěvek. Je dlouhý a je od začátku do konce pozitivní, tak si ho užijte!

Během včerejšího dne jsem cítila (kromě nervozity, jestli se vše vydaří 🙂 ) především vděčnost. Je vás tolik, kteří máte na zdárném průběhu Běhu za kaší zásluhy!

Děkuji tam nahoru, že nám poslali krásné počasí a že se nenaplnily nemilé předpovědi z předchozích dní.

Děkuji Medvědovi, Matějovi Kolářovi a celému týmu Prázdnin z Telči, že i letos do toho s námi šli a i přes své vlastní vytížení nám s přípravou Běhu za kaší pomohli.

Děkuji paní Veselé, paní Ampapové a celému týmu telčské pobočky Národního památkového ústavu za jejich podporu a za to, že věnovali nemálo času a energie přípravě velmi vydařené módní přehlídky. Konečně mi někdo objasnil, jak je to s tou šlechtickou modrou krví 🙂 .

Děkuji paní Peichlové za spolupráci při přípravách a za její Bílou paní. Děkuji také panu Fabešovi a paní Müllerové za všestrannou podporu.

Děkuji Restauraci u Hraběnky, panu Ferdovi, panu Šalandovi a panu Hauzarovi za jejich ochotu, laskavost a vstřícnost, díky které jsme si pochutnali na výborné kaši uvařené přímo na náměstí. A to vše v plném provozu o prázdninovém víkendu uprostřed sezóny – klobouk dolů!

Děkuji Pizzerii Telč, Švejk Restaurant a Restauraci u Zachariáše za jejich ochotu zapojit se do akce tím, že servírovali svým hostům jako moučník kaši zdarma. A budu se opakovat – to vše také v plném provozu o prázdninovém víkendu uprostřed sezóny – druhý klobouk dolů!

Děkuji Haně Hinterholzové z květinářství Butterfly Fantasy za svíčky, které budeme pouštět ve středu po Štěpnickém rybníku (pouštění jsme včera odložili kvůli počasí).

A poděkování chci namířit i do vlastních řad.

Děkuji všem kolegyním i kolegům ze Sdílení, kteří po náročném pracovním týdnu šli s úsměvem do práce i v neděli a díky kterým vše běželo jako na drátkách. Pracovat v takovém týmu je radost.

Děkuji Olze Novákové, Šárce z Bufetu U Roštěnky a dalším dobrovolníkům za jejich zájem a všestrannou pomoc při přípravách akce.

Děkuji i členům naší správní rady, kteří se všichni (!) aktivně zúčastnili a jak mohli, přiložili ruce k dílu. Pracovat s takovou správní radou je dvojnásobná radost.

Můj speciální dík patří panu Vystrčilovi, který celou akci vymyslel a pomohl zorganizovat. A smekám svůj třetí klobouk před jeho moderátorským umem.

A konečně děkuji všem návštěvníkům, kteří s námi včera posnídali, zaběhali si, podívali se na módní přehlídku, zajímali se o činnost Sdílení u našeho stánku, přispěli na domácí hospic a tím vším se podíleli na neobyčejně příjemné atmosféře včerejší neděle.

P.S. Děkuji také všem, které jsem tady zapomněla zmínit (příčinou zcela jistě není můj nevděk) – jakmile si na Vás vzpomenu nebo ještě lépe, jakmile se mi připomenete, hned Vás do článku doplním.

S úctou a s radostí

Michaela Čeřovská