Tiskové zprávy

Miliónoví dárci Sdílení

Miliónoví dárci Sdílení

Podle slovníku má přídavné jméno miliónový kromě významu „přesahující hodnotu v řádu miliónů“ i další význam, a to „vynikající, skvělý, báječný“. A přesně takoví jsou dárci Sdílení. Naši dárci jsou prostě a jednoduše vynikající, skvělí a báječní! Důkazem toho je výsledek Vánoční sbírky pro Sdílení, kterou jsme na přelomu roku 2023 a 2024 uspořádali již poosmé a jejíž výtěžek letos dosáhl rekordního, sedmimístného čísla.

A kdože jsou naši vynikající, skvělí a báječní dárci, kteří přispěli k miliónovému vánočnímu zázraku? Je to opravdu pestrá paleta dobrých duší zahrnující mladší či starší seniory, rodiny s malými dětmi, podnikatele, uvědomělou studující mládež, menší či větší místní firmy či pozůstalé rodiny. Výsledkem jejich bohulibosti je 665 finančních darů ve výši 1.122.354 korun. Tato částka představuje zajištění kompletní péče pro 11 pacientů domácího hospice a zhruba jednu třetinu financí, které si musíme na poskytování našich služeb shánět sami. Díky vám všem, kteří nám s tím pomáháte!

Vánoční sbírka Sdílení, to jsou kromě dárců i naši dobrovolní pošťáci a pošťačky, kteří v předvánočním čase roznesli do schránek na Telčsku, Třešťsku, Dačicku, Slavonicku a Studensku 16.000 kusů informačních letáků. Všem velkým i malým listonošům a listonoškám patří srdečný dík za jejich dobrou vůli nezištně pomáhat.

Do nového roku 2024 vstupuje Sdílení s úsměvem na tváři, protože vidíme, kolik dobrých, laskavých, uvědomělých, dobrosrdečných, štědrých a miliónových lidí ve svém okolí máme a že se na ně můžeme spolehnout! DÍKY VÁM VŠEM, KTEŘÍ POMÁHÁTE! ❤️

Milena Kopečná, fundraising a péče o dárce Sdílení