Aktuality

Aktuality |16. 4. 2020

Ke klientům s novým vozem od Toyoty

Ke klientům s novým vozem od Toyoty

Sdílení poskytuje na Telčku, Dačicku a Slavonicku již třináctým rokem hned několik služeb. Mezi ty terénní se řadí především domácí hospicová péče, odlehčovací služba a domácí ošetřovatelská péče. Tyto služby by se nedaly provozovat, kdyby Sdílení nemělo k dispozici automobily. Díky nim denně lékaři, zdravotní sestry a pečovatelky navštěvují své klienty v jejich domácím prostředí. Sdílení již několik let podporuje společnost Toyota Česká republika. Před dvěma lety Sdílení navázalo spolupráci i s jihlavskou společností HS AUTOMOBIL s.r.o.
„Naše spolupráce začala pravidelnými servisy na našich dvou pronajatých vozidlech značky Toyota, a to Proace a Aygo. A musím říct, že spolupráce je to více než výborná. Ať už se jedná o komunikaci, odbornost, ochotu vyjít vstříc, vždy jsme s celkovým servisem velice spokojeni,“ říká Eva Švecová, fundraiserka Sdílení o.p.s.

V dubnu se rozhodla společnost HS AUTOMOBIL podpořit organizaci pečující o nevyléčitelně nemocné právě v jejich cestách ke klientům.
„Organizaci Sdílení jsme zdarma poskytli k provozování náš nový předváděcí vůz Toyota Yaris. Vnímáme důležitost služeb, které Sdílení občanům poskytuje. Po rozhovoru se zástupci Sdílení vidíme, jak podstatný je kvalitní vozový park organizace. Těší nás, že jsme mohli přispět k dalšímu poskytování služeb pro nevyléčitelně nemocné klienty Sdílení,“ Aleš Pánek, fleetový specialista HS AUTOMOBIL.

Automobil je již od začátku dubna v každodenním provozu a využívá jej zdravotní sestra domácí hospicové péče.

„Za tuto podporu jsme opravdu vděčni. Ač má Sdílení v současné době k dispozici 12 aut, stále máme sedm zaměstnanců, kteří musí využívat svá soukromá vozidla, abychom mohli služby poskytovat v takové míře, jaká je poptávka. To však obnáší zvýšené náklady na služby, “ vysvětluje současnou situaci Jana Bělíková, zástupkyně ředitelky Sdílení o.p.s. „Děkujeme společnosti TOYOTA a firmě HS AUTOMOBIL za jejich podporu a doufáme, že naše spolupráce bude nadále pokračovat,“ doplňuje Bělíková.

8. Běh městem šťastných lásek  
Běh městem šťastných lásek
#behmestemstastnychlasek


Pojďte se 28. 7. - 3. 8. 2024 projít nebo proběhnout krásnou Telčí a podpořte tak péči o naše pacienty a klienty.


Pro registraci klikněte zde.


Těšíme se na vás u startovní brány!