Dárci

Aktuality Dárci |7. 8. 2017

Benefiční běh se vydařil

Benefiční běh se vydařil

I přes dešťové přeháňky se v neděli ráno sešlo na náměstí v Telči téměř 300 lidí, kteří přišli na náš benefiční Běh městem šťastných lásek s myšlenkou podpořit domácí hospic Sdílení. Přišly rodiny s dětmi, s kočárky,  se psy. Jeden pán si od nás půjčil invalidní vozík a projel trasu na něm, protože nohy mu už neslouží. Běželi kulturisté, kteří jinak neběhají. Jednu paní jsme natolik inspirovali, že pár měsíců před během začala trénovat a v neděli uběhla nejdelší trasu v životě. Běžela i lékařka našeho hospice, která se v cíli dozvěděla, že musí okamžitě vyjet k pacientovi, kterému se přitížilo. A celé náměstí se zelenalo – takovou barvu měla trička s logem běhu.

Výtěžek 86 930,- Kč ještě není konečný – část výtěžku zdvojnásobí Nadace Divoké husy, stále nám chodí dary na náš projekt na serveru darujme.cz, do kterého se může přispívat ještě do 12. 8.

Děkujeme našim sponzorům, nadaci a partnerům za věcné i finanční dary – THK RHYTHM AUTOMOTIVE CZECH a. s., Nadace Divoké husy, Město Telč, Státní zámek Telč, Prázdniny v Telči, Chesterton ČR s. r. o., Ekoplast Telč s. r. o., Nominal CZ obchodní s. r. o., Jihlavský radniční právovárečný pivovar, a. s., Pražírna Koruna, WOOP services s. r. o., Cukrárna a hotel Celerin, PRO-LIFE fitness, Reklamní potisk s. r. o., Švejk restaurant Na Zámecké, profesionalnigrafik.cz, Cyklo Chlubna, děkujeme fotografům Lukáši Šamalovi a Kateřině Hezinové – Photo Ká za bezplatné focení celé akce, zaměstnancům Sdílení a vůbec všem, kteří jakkoli pomohli akci podpořit, šířit, sdílet. Děkujeme téměř dvěma desítkám dobrovolníků, kteří se postarali o hladký průběh akce. Děkujeme patronovi Jakubu Cahovi, všem běžcům a dárcům za skvělou atmosféru a štědré dary na nové auto pro hospic.

Těšíme se příští rok na druhý ročník dne 5. 8. 2018!