Tiskové zprávy

Tiskové zprávy |22. 6. 2021

5. Běh městem šťastných lásek

5. Běh městem šťastných lásek

Běžím pro Sdílení

Tak zní motto Běhu městem šťastných lásek, který už popáté pořádá telčský domácí hospic Sdílení. Epidemiologická nařízení pro hromadné akce se však neustále mění. Jak se s tím organizátorky vypořádaly? „Z běhu se stala, stejně jako loňský rok, týdenní událost a sami se můžete rozhodnout, kdy si trasu běhu projdete nebo proběhnete. Vhodná je pro všechny věkové kategorie, běžce, neběžce i vozíčkáře. Startovní brána bude díky podpoře Města Telč a Prázdnin v Telči stát na náměstí od 1. do 7. srpna. V cíli nepřijdete ani o tradiční perníkové medaile. U brány bude celý týden od 10 do 17 hodin stánek, kde se bude všem účastníkům běhu věnovat dobrovolník ze Sdílení,“ přibližuje Eva Švecová, fundraiserka Sdílení.

Všichni se mohou registrovat na webových stránkách www.behyprohospice.cz nebo od 1. srpna přímo na stánku. V registracích si mohou lidé objednat i trička v mátové barvě s mottem běhu. Z výtěžku celé akce bude financováno vozidlo pro domácí hospicovou péči.

„Skvělou zprávou je, že nás i letos podpoří Nadace Divoké husy, která zdvojnásobí výtěžek z akce až do 60 tis. korun. Máme také na všechny účastníky prosbu. Vyfoťte se u startovní brány, sdílejte fotku s hashtagem #behmestemstastnychlasek nebo nám ji zašlete do Sdílení. Dejte takto i ostatním vědět, že podporujete náš hospic. Mockrát všem děkujeme, že při nás stojíte,“ doplňuje Švecová.

Eva Švecová, fundraiser, Sdílení o.p.s.

8. Běh městem šťastných lásek  
Běh městem šťastných lásek
#behmestemstastnychlasek


Pojďte se 28. 7. - 3. 8. 2024 projít nebo proběhnout krásnou Telčí a podpořte tak péči o naše pacienty a klienty.


Pro registraci klikněte zde.


Těšíme se na vás u startovní brány!